V spolupráci s obchodným centrom VISTA Vám ponúkame možnosť získať zľavu 20% na tepovanie. Na jej získanie stačí nakúpiť akýkoľvek tovar v predajni VISTA v hodnote minimálne 200€ a automaticky získate zľavu na tepovanie. Zľava platí 1 rok od nákupu a je možné ju využiť na hĺbkové tepovanie akéhokoľvek čalúneného nábytku vo Vašej domácnosti.

Ako získať a uplatniť zľavu 20% na tepovanie krok za krokom

1. Nakúpte akýkoľvek tovar v predajni VISTA podlahoviny - koberce - nábytok /na adrese: Centrum 2795, Nad COOP Jednota (OD TABAT),  Považská Bystrica (ďalej iba VISTA)/ v hodnote minimálne 200€.

2. Predávajúci Vám odovzdá leták (kupón), ktorý označí razítkom, podpisom a dátumom nákupu. 

3. Zľava platí jeden rok od nákupu a rozhodujúci je dátum nákupu tovaru, ktorý je uvedený na určenom mieste na letáku (kupóne). Pri uplatnení zľavy si môžeme na potvrdenie vypýtať faktúru, potvrdenie o nákupe, alebo iný daňový doklad, ktorý slúži na potvrdenie nákupu v obchodnom centre VISTA.

4. Získali ste 20% zľavu na hĺbkové tepovanie akéhokoľvek Vášho čalúneného nábytku v domácnosti (sedačky, gauče, postele, matrace, koberce, atď.). Zľavu môžu využiť iba fyzické osoby nepodnikatelia. 

5. Pri objednávaní tepovania nás nezabudnite informovať o uplatnení si zľavy na tepovanie.

6.Zľavu na tepovanie 20% získanú v spolupráci s VISTA nie je možné kombinovať s inými zľavami.

5. Vyhradzujeme si právo kedykoľvek a akokoľvek meniť pravidlá použitia Zľavy 20% na tepovanie.

Profesionálne hĺbkové tepovanie si môžete objednať telefonicky, elektronicky alebo vyplnením nášho kontaktného formulára.

VISTA podlahoviny - koberce - nábytok

Centrum 2795, Považská Bystrica

+421 903 535 663

domov.as@stonline.sk